סיגלה - מגלים עולם חדש בדרך ייחודית

הים, כל כך מדהים ועוצמתי מעל ומתחת לפני המים.

ב 1996  גיליתי את חדוות הצלילה, החיבור היה מיידי ומאז לא הפסקתי לצלול. 
ב2004  החלטתי שאני פונה לתחום ההדרכה, תוך זמן קצר גיליתי שצעד זה היה כל כך נכון, נוכחתי לדעת שבכל קורס שהעברתי עברה גם חדוות הצלילה והאהבה לחיים בים כפי שאני אוהבת.
מאז לא הפסקתי להתקדם בסולם ההדרכה, כיום אני מאמנת מדריכים של SSI וכן מדריכה של מספר ארגונים אחרים.

SSI -  INSTRUCTOR CERTIFIER מאמנת מדריכים של SSI


PADI- Master Scuba Diver Trainer
CMAS - עד לרמת DM, התמחות בהדרכה לילדים והתמחויות.
IANTD - עד לרמת DM והתמחויות.
ANDI - SafeAir Instructor Level 2
EFR- CPR/AED/Firsrt Aid - Infant/Child/Adult


את בית הספר לצלילה סיגלה הקמתי עם אהבה גדולה לים, ודגש גדול לגבי צוות ההדרכה. המדריכים שלנו הינם מדריכים ותיקים, מנוסים, חייכנים, שמחים לסייע, לעזור,לעודד ולתמוך בכל נושא...


 

מה מיוחד אצלי בהדרכה?

הדרכה מקצועית
קורס צלילה זה כיף, במיוחד כשמדריכים מקצועיים, בעלי ותק וניסיון מעבירים אותו. מדריך צלילה שאינו מקצועי יכול להרוס את החשק והרצון להמשיך את הקורס, וכן לגרום לתחושת תסכול בשעה שמדריך מקצועי היה מוצא פתרונות לבעיות קטנות שנוצרות במהלך הקורס, ולכן על איכות המדריך לא מתפשרים. אני מציעה לכם את הדרך הנכונה ללמוד צלילה, הדרך המקצועית, עם המון סובלנות וידע שרכשתי עם הזמן.

מספר חניכים בקורס 
מספר החניכים שלי בקורס לא עובר את הארבעה ! מספר זה נמוך באופן משמעותי ממספר החניכים הנהוג במועדוני הצלילה השונים, היתרונות במספר חניכים קטן מתחיל בנתינת יחס אישי יותר מעל ומתחת למים ומסתיים בעבודה פרטנית ויותר זמן צלילה מתחת למים.

זמן במים
בקורס הצלילה שלי מינימום זמן צלילה יעבור את 25 הדקות במים, המוטו שלי בנוגע לצלילה, שאין כמו הניסיון במים וככל שאנו צוללים יותר אנו משתפרים.

טכניקת הדרכה מיוחדת ואישית
ישנם חניכים שמאוד רוצים לצלול אך מחסומים שונים וטראומות מהעבר מפריעים להם בתרגילים פשוטים במים, לדוגמא הורדה והחזרת מסכה מתחת לפני המים, טכניקות מיוחדות ויחס אישי יכולים לפתור בקלות את הקשיים המתגלים.  

איכות הסביבה והצולל
איכות הסביבה והשמירה על האיזון האקולוגי במים חשובים לי מאוד ! בדרך בה אני מלמדת יש מקום חשוב לנושא השמירה על הסובב הימי, החניכים שלי לומדים לאהוב ולכבד את החיים מתחת לפני המים.

ציוד צלילה חדש בקורס
ציוד הצלילה הינו הציוד המחבר בניינו לעולם הדממה, כאן אני מציעה לכם ציוד צלילה חדש, חשוב שיהיה לנו נוח עם הציוד ולכן הציוד יכלול גם נעלי צלילה לנוחות מירבית בכניסה וביציאה מהמים.

לסיכום
הניסיון, הידע, הסבלנות, הגישה החיובית והחוויתית לצלילה הם אלו המאפיינים אותי כמדריכת צלילה וחניכים מאושרים וצוללים טובים הם פרי הדרכתי, החניכים שלי שומרים איתי על קשר, אנו נפגשים לצלילות, מתקדמים הלאה בסולם הצלילה לרמות מתקדמות וכמובן איך לא, יוצאים יחדיו לחופשות צלילה בסיני ובעקבה ובמלדיבים .

אלבום תמונות